Реєстрація

Увійти на сайт

UA
Замовити зворотній дзвінок Карта магазинів мережі

Контактний центр:

050-233-2000 068-233-2000 073-233-2000
Замовити зворотній дзвінок Карта магазинів мережі
Замовити зворотній дзвінок Карта магазинів мережі

Контактний центр:

050-233-2000 068-233-2000 073-233-2000

Блог

  • Нова колекція щоденників 2021 Нова колекція щоденників 2021 Стильний і якісний щоденник - невід'ємний атрибут кожної ділової людини. Для виконання всіх завдань у строк важливим є чітке планування часу, а допоможе вам у цьому нова колекція щоденників і планерів на 2021 рік. Давайте розглянемо докладніше найбільш значущі з них.

  • Нова колекція рюкзаків та текстилю Kite 2020 Нова колекція рюкзаків та текстилю Kite 2020 Запорука успішного початку навчального року - новий рюкзак. До вибору портфеля потрібно підходити з усією серйозністю, адже неякісний рюкзак може завдати серйозної шкоди спині, і як наслідок, вагомий шкоду загальному здоров'ю. Але про це можна не переживати, зупинивши свій вибір на шкільних рюкзаках Кайт.

  • Полезные товары для работающих дома при COVID-19 Полезные товары для работающих дома при COVID-19 Находясь  на карантине и работая дома мы всё равно ежедневно совершаем покупки, выходим в магазин, делаем заказы онлайн.

  • Карантин: правила работы детских садов во время Карантин: правила работы детских садов во время НАШИ РЕКОМЕНДАЦИИ ПОМОГУТ РЕШИТЬ ЗАДАЧИ СВЯЗАННЫЕ С СООТВЕТСТВИЕМ УКАЗАНИЯМ МОЗ ПО ОРГАНИЗАЦИИ РАБОТЫ ДЕТСКИХ САДОВ!

  • Товари для дезінфекції офісу при COVID-19 Товари для дезінфекції офісу при COVID-19 Співробітники кожного сучасного офісу знають про важливість підтримки чистоти і порядку, що необхідно для комфортного перебування на робочому місці.

  • Канцтовари для віддаленої роботи Канцтовари для віддаленої роботи Канцтовари для віддаленої роботи абсолютно нічим не відрізняються від канцтоварів, які ми щодня використовуємо в офісі, крім одного - в офісі знаходяться як товари індивідуального користування, так і загального.

  • Товари для карантину (COVID-19) Товари для карантину (COVID-19) Коронавірус вніс значні корективи в звичний уклад життя: крім віддаленої роботи та навчання, незвичайними стали і щоденні списки необхідних товарів.

  • Карантин: при каких условиях люди могут работать в офисах Карантин: при каких условиях люди могут работать в офисах Наши рекомендации помогут решить задачи связанные с соответствием указаниям МОЗ по организации работы в офисах!

1 2 3 4 5 > >>